.
Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Konferencje

 • 2008-03-21 Konferencje

  Szkolenie: PEŁNOMOCNIK SYSTEMU ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ WEDŁUG ISO 9001:2000

  Mamy przyjemność zaprosić do udziału w szkoleniu "Pełnomocnik systemu zarządzania jakością według ISO 9001:2000." Szkolenie to przeznaczone jest dla osób wyznaczonych na pełnomocników jakości, pracujących w zakresie systemu zarządzania jakością, dla średniego i wyższego kierownictwa oraz osób zainteresowanych tematyką jakości.

 • 2008-03-21 Konferencje

  Szkolenie: Fundusze strukturalne UE – HR Kapitał ludzki w latach 2007-2013

  Nowy okres programowania, to nowe szanse i nadzieje. Szczególnie atrakcyjnie zapowiada się oferta funduszy strukturalnych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego skierowana do biznesu. Łącznie z Europejskiego Funduszu Społecznego, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz wsparcia w ramach Wspólnej Polityki Rolnej i Wspólnej Polityki Rybackiej dostępnych będzie ponad 107 mld EUR.

 • 2008-03-19 Konferencje

  Podatek liniowy, czyli globalna rewolucja

  Zapraszamy do udziału w wyjątkowym spotkaniu z Danielem J. Mitchellem – jednym z najbardziej znanych i uznanych ekspertów z zakresu polityki podatkowej pracujących w CATO Institute, który specjalnie dla członków PKPP Lewiatan zaprezentuje autorską wizję wpływu polityki podatkowej na kondycję gospodarczą kraju. Zapraszamy 2 kwietnia br.

 • 2008-02-29 Konferencje

  Seminarium: Czas pracy w firmie 2008

  Zapraszamy do udziału w seminarium z zakresu czasu pracy w firmie, którego celem jest omówienie problemów związanych z normami i wymiarem czasu pracy, okresami rozliczeniowymi oraz pracą w godzinach nadliczbowych. Czas pracy jest istotnym elementem stosunku pracy, stanowi miarę wykonywanej pracy i podstawę obliczenia wynagrodzenia.

 • 2008-02-29 Konferencje

  Sympozjum: Ekonomia społeczna i biznes wobec wyzwań rynku pracy 2008

  W ostatnim czasie wszyscy jesteśmy świadkami nasilających się zmian gospodarczych i społecznych, które przyszły wraz z wejściem Polski do struktur unijnych. W szczególny sposób wpływają one na kształt i funkcjonowanie rynku pracy.

 • 2008-02-22 Konferencje

  Konferencja: Głos Biznesu w Katowicach

  Zapraszamy do udziału w konferencji organizowanej przez PKPP Lewiatan wspólnie ze Śląskim Związkiem Pracodawców Prywatnych. Spotkanie to adresujemy do środowisk biznesu i jego otoczenia: przedsiębiorców, pracodawców, przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, parlamentarzystów oraz ekspertów gospodarczych.

 • 2008-02-18 Konferencje

  Konferencja:Kapitał Finansowy i Kapitał

  Zapraszamy do udziału w konferencji, na której praktycy rynku finansowego, kapitałowego oraz praktycy zarządzania kapitałem intelektualnym wskażą dlaczego dla rozwoju firmy istotne są zarówno kapitał finansowy i kapitał intelektualny.

 • 2008-02-06 Konferencje

  Sprawozdanie i analiza finansowa – seminarium

  Zapraszamy do udziału w szkoleniu z zakresu sprawozdania finansowego i jego analizy. W dzisiejszych czasach bardzo często podejmujmy decyzje o współpracy lub jej braku z innym podmiotem na podstawie oceny jego sprawozdania finansowego. Analizy finansowe zajmują się badaniem stanu i rozwoju szeroko rozumianych finansów firmy.

 • 2007-11-26 Konferencje

  ŁAD KORPORACYJNY W SEKTORZE BANKOWYM

 • 2007-11-14 Konferencje

  Konferencja: Głos Biznesu

  Zapraszamy serdecznie do udziału w konferencji organizowanej przez PKPP Lewiatan, którą adresujemy do środowisk biznesu i jego otoczenia, przede wszystkim do sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Zapraszamy 20 listopada br. do Bydgoszczy.

Przejdź do archiwum