.
Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Przemysł wydobywczy

 • 2019-05-09 Przemysł wydobywczy
  Przemysł wydobywczy

  Prawo geologiczne i górnicze - stanowisko Lewiatana do projektu ustawy

 • 2014-03-11 Przemysł wydobywczy
  Przemysł wydobywczy

  Nowe prawo łupkowe: przedsiębiorcy czekają na więcej

  Rząd na wtorkowym posiedzeniu przyjął projekt przepisów dotyczących wydobycia gazu łupkowego. Konfederacja Lewiatan uważa, że to dobrze, iż rząd w końcu określił warunki wydobycia węglowodorów.

 • 2014-01-24 Przemysł wydobywczy
  Przemysł wydobywczy

  List branży poszukiwawczo-wydobywczej do Głównego Geologa Kraju

 • 2014-01-16 Przemysł wydobywczy
  Przemysł wydobywczy

  Gaz z łupków: powrót do dialogu

  Jest szansa na szybkie zakończenie prac nad nowymi regulacjami, które przyspieszą poszukiwanie, rozpoznawanie i wydobywanie gazu łupkowego i nie tylko - uważają firmy skupione w Organizacji Polskiego Przemysłu Poszukiwawczo-Wydobywczego (OPPPW), Polskiego Związku Pracodawców Przemysłu Wydobywczego (PZPPW), Konfederacji Lewiatan i Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Naftowego (SITPNiG).

 • 2013-12-30 Przemysł wydobywczy
  Przemysł wydobywczy

  Przemysł poszukiwawczo-wydobywczy chce nowych regulacji

  Dla sukcesu rozwoju programu poszukiwań i wydobycia węglowodorów w Polsce potrzebna jest przede wszystkim niezwłoczna nowelizacja ustawy Prawo geologiczne i górnicze, mająca na celu likwidację głównych barier biurokratycznych - uważają firmy skupione w Organizacji Polskiego Przemysłu Poszukiwawczo-Wydobywczego (OPPPW), Polskiego Związku Pracodawców Przemysłu Wydobywczego (PZPPW), Konfederacji Lewiatan i Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Naftowego (SITPNiG).

 • 2013-12-23 Przemysł wydobywczy
  Przemysł wydobywczy

  Uwagi do projektu ustawy o zmianie ustawy – Prawo geologiczne i górnicze

 • 2013-12-12 Przemysł wydobywczy
  Przemysł wydobywczy

  Spotkanie ministra Macieja Grabowskiego z przedsiębiorcami branży wydobywczej

  W spotkaniu z Ministrem Środowiska, które odbyło się 11 grudnia wzięli udział członkowie wszystkich najważniejszych organizacji branżowych przemysłu wydobywczego - Polskiego Związku Pracodawców Przemysłu Wydobywczego, Organizacji Polskiego Przemysłu Poszukiwawczo-Wydobywczego, Stowarzyszenia Naukowo-Technicznego Inżynierów i Techników Przemysłu Naftowego i Gazowniczego, jak również eksperci i przedsiębiorcy. Tematem spotkania były uwagi przedsiębiorców do przygotowywanej przez rząd nowelizacji Ustawy Prawo geologiczne i górnicze.

Przejdź do archiwum