.
Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Konferencje

 • 2008-10-16 Konferencje

  Fundusze unijne na ochronę środowiska dla samorządów, firm i instytucji

  Konferencja skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców z sektora MSP oraz jednostek samorządu terytorialnego. Udział w konferencji jest bezpłatny.

 • 2008-10-04 Konferencje

  Konferencja: Czy kryzys na rynkach finansowych zagraża polskiej gospodarce?

  Zapraszamy na konferencję 10 października. Diagnozy skutków kryzysu finansowego dla polskiej gospodarki są często rozbieżne: od zapewnień, że nic złego się nie stanie do czarnych scenariuszy, że recesja w Ameryce i w Europie Zachodniej pociągnie w dół i polską gospodarkę.

 • 2008-09-30 Konferencje

  Debata: Czy energia jest luksusem?

  Zapraszamy na konferencję 13 października. Zapobieganie zmianom klimatycznym i ograniczanie negatywnych skutków tych zjawisk to jedno z ważniejszych wyzwań w zakresie ekologii i ekonomii. Dlatego PKPP Lewiatan stawia sobie za cel doprowadzenie do stworzenia optymalnych warunków prawnych i regulacyjnych, które umożliwiają skuteczną walkę z ociepleniem klimatu, nie ograniczając przy tym możliwości rozwoju gospodarczego. Stąd idea Konferencji, która wpisuje się w projekt Ministerstwa Środowiska „Partnerstwo dla Klimatu” realizowany w związku z XIV Konferencją Stron Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu (UNFCCC).

 • 2008-09-23 Konferencje

  Wspólna Jednolita Podstawa Opodatkowania Osób Prawnych

  Zapraszamy na seminarium Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej oraz Rady Podatkowej PKPP Lewiatan pt. Wspólna Jednolita Podstawa Opodatkowania Osób Prawnych („Common Consolidated Corporate Tax Base”).

 • 2008-09-19 Konferencje

  Seminarium: Współczesne Chiny a prawo

  Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu z Panią Yuanshi Bu – profesorem prawa chińskiego, ekspertką z zakresu prawa autorskiego, wykładowcą na Albert-Ludwigs-Universität we Fryburgu. Co spaja Chiny? Jak rozwija się rynek usług prawniczych? Jakim partnerem dla bezpośrednich inwestycji zagranicznych są Chiny? Jak realizowane są inwestycje od podstaw, a jak fuzje i przejęcia? Na czym polegają wehikuły inwestycyjne w Chinach?

 • 2008-09-19 Konferencje

  Poznań, konferencja Głos Biznesu

  Zapraszamy serdecznie do udziału w organizowanej przez PKPP Lewiatan debaty o wyzwaniach dla biznesu w kraju i w regionie. Z perspektywy przedsiębiorców chcemy zaprezentować kluczowe zagrożenia i wspólnie ustalić priorytety rozwojowe w szybko zmieniających się realiach gospodarczych i na rynku pracy, w otoczeniu krajowym, europejskim i globalnym naszych przedsiębiorstw.

 • 2008-09-09 Konferencje

  Seminarium - Współczesne wyzwania w sprzedaży

  Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w seminarium nt. współczesnych wyzwań w sprzedaży.

 • 2008-09-08 Konferencje

  Sport w biznesie

  Za nami Mistrzostwa Europy w piłce nożnej oraz Igrzyska Olimpijskie - olbrzymie, pełne emocji imprezy sportowe. Przed nami kolejne duże wydarzenia m.in. Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie. To bardzo dobry moment na dyskusję o sporcie i jego związkach z biznesem. Nasza konferencja jest wyjątkową okazją, by poznać tajniki rynku sportowego, wymienić doświadczenia i podzielić się obserwacjami w gronie uznanych ekspertów oraz zaproszonych polskich gwiazd sportu (m.in. Anny Barańskiej, Mariusza Czerkawskiego, Macieja Żurawskiego, Szymona Kołeckiego i Włodzimierza Lubańskiego).

 • 2008-06-20 Konferencje

  Konferencja: 4 lata członkostwa Polski w UE

  Urząd Komitetu Integracji Europejskiej oraz Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan zapraszają na konferencję "4 lata członkostwa Polski w UE. Bilans kosztów i korzyści społeczno-gospodarczych".

 • 2008-06-17 Konferencje

  Warsztaty:Pracodawcy i osoby kreujące politykę społeczną w regionie -

  30 czerwca zapraszamy prezesów i szefów biur związków regionalnych na spotkanie w Warszawie (hotel Belweder, ul. Flory 2). Warsztaty realizowane są w ramach projektu i w oparciu o doświadczenia uzyskane w projekcie IW Equal „Akademia Przedsiębiorczości. Rozwój alternatywnych form zatrudnienia”.

Przejdź do archiwum