.
Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Konferencje

 • 2008-06-13 Konferencje

  Analiza rachunku cash flow - warsztat praktyczny

  Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztacie praktycznym pt. „Analiza rachunku przepływów pieniężnych”. Analizy finansowe badają stan i rozwój szeroko rozumianych finansów firmy. To w dzisiejszych czasach temat bardzo ważny w procesie podejmowania strategicznych decyzji i określania planów inwestycyjnych.

 • 2008-06-05 Konferencje

  Seminarium: Jak wejść na NewConnect

  W imieniu organizatorów zapraszamy na bezpłatne seminarium dotyczące emisji akcji na rynku New Connect.

 • 2008-05-30 Konferencje

  Konferencja Regionalna w Gdańsku

  W kontekście kolejnej perspektywy finansowej, zaprezentujemy praktyczne możliwości wsparcia dla przedsiębiorstw oraz skonfrontujemy Wasze oczekiwania z konkretnymi wytycznymi, które dotyczą wyboru projektów. Prezentacje zawierają kompleksową informację o działaniach w najważniejszych dla firm Programach Operacyjnych 2007-2013: PO Innowacyjna Gospodarka oraz Regionalnych Programach Operacyjnych.

 • 2008-05-28 Konferencje

  Konferencja dot. Flexicurity

  Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan oraz BUSINESSEUROPE (Konfederacja Europejskiego Biznesu) zapraszają do udziału w konferencji "Flexicurity: elastyczny i bezpieczny model zatrudnienia - idea warta wdrożenia".

 • 2008-05-16 Konferencje

  bezpłatne seminarium dotyczące podpisu elektronicznego

  Wielkopolski Związek Pracodawców organizuje w ramach Forum Finansowo-Księgowego WZP, we współpracy z Lożą Wielkopolską Business Centre Club, seminarium dotyczące podpisu elektronicznego. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Poznaniu.

 • 2008-04-23 Konferencje

  Seminarium dotyczące podatku VAT w Poznaniu

  Wielkopolski Związek Pracodawców organizuje w ramach Forum Finansowo-Księgowego WZP bezpłatne seminarium dotyczące podatku VAT. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Izby Skarbowej w Poznaniu.

 • 2008-04-22 Konferencje

  Cykl konferencji na temat Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013

  W imieniu Ministerastwa Rozwoju regionalnego uprzejmie zapraszamy na cykl konferencji na temat Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013 (PO IG). Konferencje organizowane są pod hasłem Dotacje na innowacje.

 • 2008-03-27 Konferencje

  ťTakŤ dla rozszerzającej się Europy,

  Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w wyjątkowej konferencji, która towarzyszy nadzwyczajnemu posiedzeniu Grupy Pracodawców Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego.

 • 2008-03-25 Konferencje

  Ustawa o partnerstwie publiczno-prywatnym – prawda i mity

  Partnerstwo Publiczno-Prywatne nie jest jedynym narzędziem rozwijania inwestycji i zaspokajania społecznych potrzeb, ale jak pokazują doświadczenia wielu krajów, może odegrać w tym zakresie niezwykle pozytywną rolę. Jak wynika z badań z lat 2006-2007 na świecie zostało zrealizowanych w ramach PPP prawie 400 projektów o łącznej wartości ponad 127 mld USD. 70 mld USD kosztowały inwestycje w samej Europie.

 • 2008-03-21 Konferencje

  Konferencja GŁOS BIZNESU w Kielcach

  Zapraszamy do udziału w konferencji organizowanej przez PKPP Lewiatan wspólnie ze Świętokrzyskim Związkiem Pracodawców Prywatnych, którą adresujemy przede wszystkim do środowisk biznesu i jego otoczenia: przedsiębiorców, pracodawców, przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, parlamentarzystów oraz ekspertów gospodarczych.

Przejdź do archiwum