Spotkanie Lewiatana z komisarz Bieńkowską

Pierwsze spotkanie z komisarz Elżbietą Bieńkowską, rozmowy z MEDEF, francuską organizacją pracodawców o przyszłości współpracy biznesu między krajami Trójkąta Weimarskiego i spotkanie z ZDH reprezentującą interesy rzemiosła i małych firm w Niemczech - to tylko kilka z wydarzeń zaplanowanych na początek listopada przez Biuro Lewiatana w Brukseli. 

3 listopada odbyło się spotkanie z Benedicte Bejm-Mayer z MEDEF (organizacja pracodawców francuskich), na którym przedyskutowano przyszłe wydarzenia w ramach współpracy między krajami Trójkąta Weimarskiego.

We wtorek, 4 listopada, wizytę w brukselskim biurze Lewiatana złoży Karin Rögge, dyrektor zarządzająca Zentralverband des Deutschen Handwerks (ZDH), organizacji reprezentującej interesy rzemiosła i małych firm.

Na środę, 5 listopada, zaplanowano negocjacje programu wspólnych prac organizacji europejskich partnerów społecznych (BUSINESSEUROPE, CEEP, UEAMPE and ETUC), w których weźmie udział Anna Kwiatkiewicz, dyrektor Biura Lewiatana w Brukseli.

Z kolei w czwartek, 6 listopada, odbędzie się pierwsze spotkanie Konfederacji Lewiatan z komisarz Elżbietą Bieńkowską.  Swój udział potwierdziła także Emma Marcegaglia, prezydent BUSINESSEUROPE oraz Markus Beyrer, dyrektor generalny tej największej europejskiej organizacji biznesowej. Tego samego dnia po południu zaplanowano spotkanie Konfederacji Lewiatan z asystentami polskich eurodeputowanych (partnerami wydarzenia są MetLife i Microsoft).