Forum IAB 2015

Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska zaprasza na 9. edycję Forum IAB, zatytułowanego w tym roku: „Zaadaptuj się lub zgiń. Budowanie biznesu w erze cyfrowego konsumenta". Odbędzie się ono w dniach 10 i 11 czerwca br. w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie.Forum IAB to od lat najbardziej inspirujące na polskim rynku wydarzenie w branży marketingu internetowego, podczas którego goście z kraju i z zagranicy prezentują najbardziej aktualne trendy i wydarzenia na rynku internetowym. Tegoroczna konferencja poświęcona będzie decydującemu wpływowi użytkowników internetu na zmiany modeli biznesowych firm - zarówno w aspekcie komunikacyjnym, poprzez wykorzystywanie nowoczesnych kanałów komunikacji, jak i sprzedażowym, poprzez przeniesienie sprzedaży z kanałów off-line do on-line, i organizacyjnym.

Podczas pierwszego dnia Forum IAB inspirować uczestników będą m.in. goście z zagranicy: Aster Papazyan z PayU, Lars Bo Jeppesen z Dentsu Aegis Network oraz Chris Wallace z Mindshare. Opowiedzą o erze mobile i sposobach adaptacji do dzisiejszej rzeczywistości. Drugiego dnia swoimi doświadczeniami w tym zakresie podzielą się natomiast czołowi polscy eksperci marketingu internetowego. Wśród nich znajdą się m.in. członkowie zarządów czołowych polskich portali internetowych (Jacek Dzięcielak - Grupa Onet, Michał Brański - Grupa WP) czy też współzałożyciele bądź prezesi zarządu najbardziej innowacyjnych agencji i firm na rynku (Barbara Sołtysińska - LifeTube, Stefan Batory - iTaxi, Yuri Drabent - Lubię To).

Ubiegłoroczna edycja Forum IAB zgromadziła ponad 70 prelegentów i panelistów z kraju i ze świata oraz 1000 uczestników. Po więcej informacji na temat Forum IAB oraz w celu dokonania zakupu biletu zapraszamy na stronę: http://www.forumiab.pl/

 

Konfederacja Lewiatan objęła Forum swoim patronatem.