.
Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Konferencje

 • 2011-01-20 Konferencje

  Konferencja Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego

 • 2011-01-19 Konferencje

  Szkolenia oparte o metodologię Strategii Błękitnego Oceanu

  Przedsiębiorcy i managerowie, którzy chcieliby opracować bardziej innowacyjne i zyskowne strategie dla swoich firm, mogą skorzystać z udziału w warsztatach projektu Instytut Strategii. Szkolenia oparte o metodologię Strategii Błękitnego Oceanu odbywać się będą m.in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Katowicach. Projekt realizowany jest przez firmę szkoleniową Akademia Rozwoju Biznesu, a patronat nad nim objął PKPP Lewiatan.

 • 2011-01-19 Konferencje

  London School of Public Relations

  Zapraszamy do udziału w London School of Public Relations - jedynej szkole PR w Polsce pozwalającej zdobyć międzynarodowy certyfikat PR.

 • 2011-01-04 Konferencje

  Forum Dyskusyjne „Edukacja – głos biznesu”

  Forum Dyskusyjne „Edukacja - głos biznesu" w ramach projektu „Kwalifikacje dla potrzeb pracodawców" realizowanego ze środków UE w ramach EFS.

 • 2010-12-09 Konferencje

  Mechanizmy wspierania i promocji polskich technologii ekoinnowacyjnych

  Zapraszamy do udziału w pt. "Mechanizmy wspierania i promocji polskich technologii ekoinnowacyjnych".

 • 2010-11-23 Konferencje

  Konferencja inaugurująca projekt pt. „POSTAW NA ZMIANĘ”, Olsztyn

  Warmińsko-Mazurski Związek Pracodawców Prywatnych Członek Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan ma zaszczyt serdecznie zaprosić na konferencję inaugurującą projekt pt. „POSTAW NA ZMIANĘ".

 • 2010-11-19 Konferencje

  Konferencja: Zrównoważone wydarzenia szansą konkurencyjności regionów

   Prowadzona przez Fundację Aeris Futuro kampania edukacyjno-promocyjna dla świadomego i zrównoważonego stylu życia „Zielone Wydarzenia" odnosi coraz więcej sukcesów i konsekwentnie poszerza pole działania. Podsumowująca ją międzynarodowa konferencja, która odbędzie się 3 grudnia 2010, będzie wyjątkową okazją do zapoznania się ze światowymi i polskimi trendami w organizacji Zielonych Wydarzeń oraz do dyskusji na temat wzmacniania rozwoju lokalnego i regionalnego poprzez zrównoważoną organizację spotkań. Współorganizatorem wydarzenia jest Urząd Miasta Krakowa. PKPP Lewiatan objęła akcję patronatem.

 • 2010-11-19 Konferencje

  Wykład: Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców, czyli co po dotacjach?

  Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza do udziału w wykładzie otwartym. Celem spotkania jest przekazanie informacji dotyczącej dotacji dla przedsiębiorców, które w szybkim tempie wyczerpują się, oraz zaprezentowanie dla nich alternatywy - zwrotnych formy pomocy, czyli funduszy kapitałowych współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej.

 • 2010-11-19 Konferencje

  Konferencja: Odpowiedzialny biznes. Odpowiedzialna edukacja.

  Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan serdecznie zaprasza do udziału w konferencji "Odpowiedzialny biznes. Odpowiedzialna edukacja. Dobre praktyki programów szkoleniowych i współpracy firm z edukacją", która odbędzie się w Warszawie 9 grudnia 2010 r. Przedstawimy Państwu jakie dobre programy szkoleniowe dla pracowników mają firmy w Polsce i jak potrafią współpracować z sektorem edukacji.

 • 2010-11-09 Konferencje

  Pomoc publiczna w ramach Funduszy Europejskich – szkolenia dla mikroprzedsiębiorców

  Serdecznie zapraszamy mikroprzedsiębiorców do udziału w bezpłatnych szkoleniach z pomocy publicznej. Jeżeli jeszcze zastanawiasz się, czy złożyć wniosek o dotację, lub już to zrobiłeś ale nie jesteś pewien, jakie obowiązki wiążą się z przyznaniem pomocy przez administrację publiczną, zgłoś się na nasze szkolenie!

Przejdź do archiwum