.
Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

 • A
 • A
 • A

e-Akademia Lewiatana: Poradnik kredytobiorcy - co robić gdy rosną stopy procentowe?

Termin 11 stycznia 2022 r. godz.: 14:00-16:00
Rejestracja http://ikongr.es/c/DBknnfxI

Podczas webinaru omówimy perspektywy gospodarcze w Polsce na rok 2022, ze szczególnym uwzględnieniem prognoz dotyczących polityki pieniężnej.

Eksperci Banku BNP Paribas zaprezentują z dostępne na rynku instrumenty finansowe umożliwiające zarządzanie ryzykiem stóp procentowych w przedsiębiorstwie.

Celem spotkania jest dostarczenie kredytobiorcom aktualnych informacji związanych z sytuacją ekonomiczną w Polsce oraz pokazanie możliwości, które zmniejszą ryzyko wzrostu kosztów kredytu i bardziej efektywnego zarządzania finansowaniem w firmie.

 

Zakres tematyczny webinarium:

 • Polska: Perspektywy gospodarcze na 2022 rok
 • Aktualne prognozy stóp procentowych
 • Zarządzanie ryzykiem stopy procentowej w przedsiębiorstwie
 • Przegląd instrumentów zabezpieczających ryzyko stopy procentowej
 • Przegląd kredytów opartych o stałą stopę procentową

Praktyczne warsztaty skierowane są do właścicieli firm, prezesów, dyrektorów finansowych, głównych księgowych, osób decyzyjnych w firmach z obrotem rocznym powyżej 10 mln, a także firm o rocznych obrotach powyżej 60 mln zł oraz podmiotom wchodzącym w skład międzynarodowych grup kapitałowych.

BNP Paribas Bank Polska S.A. notowany od 2011 r. na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych jest częścią grupy bankowej BNP Paribas obecnej w 68 krajach. W Polsce jako bank uniwersalny o globalnym zasięgu kieruje usługi do Klientów detalicznych, Wealth Management, a także firm w segmentach mikro, MŚP i bankowości korporacyjnej. BNP Paribas jako Bank Zielonych Zmian wspiera Klientów w przechodzeniu na gospodarkę niskoemisyjną, ogranicza negatywny wpływ działalności operacyjnej na środowisko naturalne oraz inspiruje Klientów do podejmowania trafnych decyzji finansowych. Dzięki finansowaniu banku, blisko 32 tysięce gospodarstw domowych korzysta z paneli fotowoltaicznych. Bank konsekwentnie realizuje również strategię finansowania przedsiębiorstw w Polsce, a także wspierania inwestycji strategicznych z punktu widzenia państwa oraz wywierających pozytywne wpływy: społeczne, ekonomiczne i środowiskowe

Zapraszamy serdecznie do udziału !

 

Szczegóły organizacyjne:

 • Potwierdzeniem udanej rejestacji jest otrzymanie maila potwierdzającego rejestrację; w wypadku braku takiego maila, prosimy o kontakt w sprawie potwierdzenia Państwa rejestracji.
 • Dzień przed wydarzeniem lub rano w dniu wydarzenia, otrzymają Państwo unikalny link do zalogowania się na stronie webinarium.
 • Aby uniknąć braku maili dotyczących wydarzenia, prosimy o zwrócenie uwagi na literówki w adresie e-mail wpisywanym w formularzu rejestracyjnym, sprawdzanie folderu SPAM, zostawienie bezpośredniego kontaktu telefonicznego w formularzu rejestracyjnym, sprawdzenie polityki działów IT w kwestii filtrów SPAM serwerów pocztowych i zaufanych nadawców poczty przychodzącej.
 • Webinarium odbywa się on-line za pomocą platformy ClickMeeting.
 • Wszystkie informacje o technicznych aspektach webinarium znajdą Państwo na stronie rejestracji.
 • W trakcie webinarium będzie możliwość zadawania pytań przez uczestników.

Uczestnicy otrzymają wszystkie materiały merytoryczne po webinarium.

 

W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt:

Grażyna Mazurek
Konfederacja Lewiatan
e-mail:gmazurek@konfederacjalewiatan.pl
tel. +48 22 55 99 940

Tagi